Природа

На сонці і в тіні: 5 універсальних рідкісних рослин, які зроблять вашу спальню стильною

Кімнатні рослини не тільки прикрашають простір, але надають затишок, свіжість і особливу атмосферу. У добірці зібрано 5 красивих і модних кольорів, які відмінно впишуться в будь-яку спальню. Бегонія пятнистаяinstagram.

com/plant_headed_verbaРастение також носить назву “Макулата”. Відрізняється виразними цяточками на загострених листках темно-зеленого кольору. Вони утворюють цікаві патерни, які надають бегонії неймовірний зовнішній вигляд.

Окремої згадки заслуговує зворотна сторона листової пластини, яка пофарбована в контрастний цвет. instagram. com/plant_headed_verbaСорт «плямиста ” вважається однією з найбільш невибагливих очеретяних бегоній, але все-таки її потрібно чимало місця.

З іншого боку, ефект міні-джунглів гарантований. Сингоніум «Неон Робуста»instagram. com/plantsstoryПредставляет собою багаторічний невисокий кущ.

Відмінною рисою сорту є рожеві листя, розташовані на зелених черешках. У комфортних умовах сингоніум добре розростається і радує око пишною красотой. instagram.

com/liliya_ivory_lifeК деякі садівники користуються цікавою технікою-висаджують “Неон Робусту «з іншими сортами, як, наприклад, »Регіна Ред”. У підсумку виходить ефект квітучого рожевого куща. Алоказія Зебринаinstagram.

com/maxturanskyТот випадок, коли рослина приваблює і листям, і стеблинками. Сорт отримав назву завдяки незвичайному забарвленню останніх, яких віддалено нагадує зебру. instagram.

com/selectiveplantsАлоказия вважається не дуже вимогливою, але і не зовсім підходящої для новачків. Зебрина віддає перевагу напівтіньовий простір з мінімальною температурою не нижче 17 градусів. Частий полив і простір для неї обов’язковий.

Філодендрон «рожева Принцеса»instagram. com/my_green. loveРастение належить сімейству ароїдних.

У природі існує понад 900 різновидів філодендронів, але останнім часом все більшої популярності набуває саме «рожева Принцеса». instagram. com/zelenayadamaСорт виділяється рожевими плямами на листках, відтінок яких стає яскравішим при достатку денного освітлення.

Рослина найкраще себе почуває в температурному режимі від 22 до 26 градусів з помірним поливом і регулярними обприскуваннями. Маранта Трехцветнаяinstagram. com/mila_flower82Эта маранта привертає увагу, в першу чергу, завдяки неординарному забарвленню листя.

Пластина має овальну форму, насичене зелене градієнтне забарвлення з прожилками малинового цвета. instagram. com/katy_s_plantsОдной з небагатьох особливостей догляду за триколірної марантою є заборона на прямі сонячні промені.

В іншому випадку, рослина стрімко почне скидати листя. Крім того, маранта воліє своєчасний полив і хороший дренаж. З іншого боку, коли» система ” по догляду вже налагоджена, проблем з сортом виникати не повинно.
Нехай ваш день сьогодні буде прекрасним!Не забудьте поставити лайк і підписатися на канал!

Related posts

Leave a Comment