Природа

Топ – 10 порад про те, як підготувати троянди до зимівлі

Добрий день, мій читач. Якщо зима видалася сніжна, то про додаткове укриття можна не турбується. Але на випадок безсніжною і малосніжною зими ми пропонуємо розглянути різні поради та рекомендації.

Підготовка троянд до зими. Ілюстрація для статті використовується за стандартною Ліцензією © life-hacky. режим внесення підгодівлі: молоді пагони добре переносять зниження температури, молоді замерзають відразу.

З цієї причини перед зимівлею треба припинити стимуляцію росту рослини підгодівлею. У серпні припиніть вносити азотні добрива, переходите на підгодівлю калійно-фосфорними. Довідка! Зрозуміти, чи готові пагони до зимівлі, можна за кольором — молоді пагони червоні, дорослі темно-зелені.

Зверніть увагу на режим поливаЛетом трояндам потрібно багато вологи, їх поливають кожен день. Восени треба скоротити полив, а перед зимівлею припинити поливати квіти зовсім. Інакше кущ ослабне і не перенесе холоду.

Обприскування і полив троянд. Ілюстрація для статті використовується за стандартною Ліцензією © life-hacky. гіразберітесь з пагонами, щоб загальмувати і зупинити ріст пагонів, прищипніть їх верхівки.

Робити це треба на початку вересня. У розпал осені прищипувати пагони буде пізно. Обрізка троянд.

Ілюстрація для статті використовується за стандартною Ліцензією © life-hacky. гіне рихлите почвуВ початку вересня припиніть всяке розпушування в прикореневій зоні. Цією дією можна спровокувати пробудження сплячих бруньок, тобто рослина не перейде в стан спокою.

В цьому випадку троянди ослабнуть і не зможуть перезимувати. Проведіть санітарну обрізкуначинать обрізку найкраще в кінці вересня або на початку листопада, коли починаються легкі ранкові морози. Обрізати слід в такому порядку: спочатку видаліть всі бутони.

Потім обріжте недорозвинені, короткі і слабкі пагони. Далі приберіть всі пагони, що ростуть в середині куща. Важливо! Всі частини після обрізки приберіть з ділянки і спаліть або викинете за межами ділянки.

Формуючу обрізку роблять в залежності від сорту троянди. Обробіть кущі від шкідників і інфекційщоб троянди не атакував грибок, кущі троянд треба обробити розчином фунгіциду або залізного купоросу. Фунгіцид треба розводити строго по інструкції, а залізний купорос згідно пропорціями — на 10 літрів води додати 300 грам кошти.

Замульчируйте кущидля початку огляньте кущ, підгортати треба торфом в тому випадку, якщо місце щеплення знаходяться вище рівня землі. Але якщо у Вашому регіоні Клімат м’який, через торф троянда може почати пріти і гнити, тому мульчувати потрібно тільки ті кущі, які посаджені на схилах, і вода там надовго не застоюється. Захистіть пагони плетистих розПеред зимівлею пагони плетистих треба привести в горизонтальне положення.

Якщо пагони товсті, пригинати їх потрібно поступово протягом декількох тижнів. Щотижня опускайте втечу все нижче, фіксуючи його, поки він не торкнеться землі. Фіксація троянд.

Ілюстрація для статті використовується за стандартною Ліцензією © life-hacky. гиВАЖНО! Не кладіть пагони на голу землю, інакше з’явиться ризик, що вони загниють. Підкладіть під них дошки або фанеру.

Чи не вкривайте троянди занадто рано, здатні витримувати морози до -10 градусів. У теплих регіонах троянди вкривають на початку грудня. У більш прохолодному кліматі про укриття варто задуматися на початку листопада.

Тобто, як тільки встановилася постійна температура 0 градусів, можна поступово готувати троянди і вкривати. Важливо! Не вкривайте троянди сухим листям. У ній можуть жити шкідливі комахи.

Забезпечте циркуляцію повітря, щоб троянди і укриття повинні циркулювати повітря. Чим більше повітря знаходиться між трояндами і укриттям, тим більше скорочується ризик випрівання і розвитку інфекцій. Тому необхідно встановлювати дуги.
Довідка! Якщо зима видалася теплою, періодично провітрюйте троянди, відкриваючи Укриття на деякий час. А як ви доглядаєте за трояндами перед зимівлею?Оригінал статті та багато інших матеріалів, ви можете знайти на нашому сайті: як підготувати багаторічні хризантеми до зими

Related posts

Leave a Comment