Природа

Трохи терпіння і вміння і троянда з БУКЕТА виросте в вашому розарії

На будь-яке свято практично кожна жінка отримує гарний букет з троянд. Вони так прекрасні. І якщо вам дуже сподобався той чи інший квітка, то ви можете запросто укоренити держак сподобалася троянди з букета.

Укоренити троянду з букета зовсім не складно. Головне виконати ті умови, про які ви дізнаєтеся нижче. Перше правило: – вкорінювати держак з букета в той же день, коли букет з’явився у вашому домі.

Чим менше зрізаний квітка простоїть у воді, тим краще він вкорениться. Друге правило-забезпечити живцю троянди постійну вологість як в нижній частині живця, з якої спочатку утворюється каллюс, а потім почнуть з’являтися корінці, так і у верхній частині, з нирок якої повинні будуть з’являтися листочки. Для цього обов’язково верхнє світлопропускне укриття вже після посадки живця.

Цього разу я спробую укоренити живці троянд з букета в простій картоплі. Кожна картоплина містить в собі багато вологи, крохмалю і корисних поживних речовин, які будуть необхідні живцю троянди на перших порах під час утворення каллюса. Також знаходження нижньої частини живця в бульбі картоплі предовратіт загнивання і запліснявіння нижнього зрізу.

Як нарізати черешки живця-не менше 15 см. Товщина живця – не менше 8 ммнижній зріз під ниркою на відстані 0, 5 см під кутом. Верхній зріз над ниркою прямий 1 смнижніе листя на держаку удаляются2 верхніх листа залишаються, але листові пластини обрізаються на половину.

Третє правило – витримати підготовлені живці 1-2 години в розчині корневина або гетероауксину. Це прискорить утворення каллюса і коренів. Четверте правило-запарафініовать верхній зріз живця для запобігання його исссушивания і виведення вологи з держака через верхній срезна секунду опустити верхній зріз живця в розплавлений парафін декоративної свічки.

Сам бульба картоплі необхідно підготувати. На ньому необхідно вирізати всі очі, з яких можуть утворюватися паростки самого картоплі. Також необхідно перевірити бульби на відсутність навіть натяків на загнивання і почорніння.

Бульби повинні бути абсолютно здоровими. Тепер все просто. В одному бульбі необхідно зробити один отвір діаметром, відповідно діаметру живця.

Держак вийняти з розчину укорінювача і додатково опудрити в порошку корневина, після чого вставити в бульба картоплі. Не забудьте додатково опудрити нижній зріз черенкаСам бульба картоплі з держаком необхідно помістити в підходящу ємність з живильним грунтом. Грунт навколо картоплин необхідно підтримувати постійно вологим.

А зверху живці в картоплі необхідно накрити прозорим куполом з будь-якої пластикової пляшки і періодично піднімати її і обприскувати розвиваються живці відстояною водою для підтримки високої вологості. Для зменшення зайвої вологи, щоб не було запліснявіння, необхідно зрідка відкручувати кришки на бутилкках, поки не пройде випаровування зі стінок пляшок. Якщо все зробити правильно, то незабаром на живцях утворюється каллюс і почнуть розвиватися корінці.

Коли це трапиться, то з сплячих бруньок в середині держака почнуть з’являтися молоді листочки. Це дуже відповідальний момент. Ні в якому разі не знімайте пляшки з живців в цей момент.

Ви можете відкрутити пробки для більшого доступу повітря, але зовсім пляшки не знімайте. Інакше молоді листочки тут же пов’януть. Окончатльно пляшки можна буде зняти в той момент, коли з нирок почнуть відростати не тільки листочки, а й молоді пагони, яким вже не буде вистачати місця всередині пляшки.

Після цього молоді кущики можна буде посадити вже в більш просторі ємності. А якщо до цього часу на вулиці буде весна, то і у відкритий грунт. Перший час молоді кущики троянд у відкритому грунті обов’язково потребують притінення від прямих сонячних променів.
Як обрізати в’юнкі троянди Рамблери після цвітіння борошниста роса на трояндах. Термінові заходи лікування листя троянди немов обсипані борошном. Познайомтеся з шкідником як по листу троянди визначити, чого їй не вистачає дякую Вам за увагу і запрошую підписатися на свій канал підписатися#квіти #розмноження троянд #корисні поради #лайфхаки #ДАЧА і САД #САД і город #рослини #ПОСАДКА рослин #троянди

Related posts

Leave a Comment