Природа

Як правильно посадити вкорінені живці бегонії і доглядати за ними взимку

Привіт мої шановні гості і передплатники каналу улюблена Садиба. В одній зі статей я вам показувала, як можна зберегти вуличну бегонію в зиму методом живцювання. Найпростіший спосіб розмножити бегоніюі я обіцяла показати вам продолжеіе, після того як живці укореняться.

Минуло більше 2 тижнів на моїх живцях з’явилися корінці і темеперь ми разом вами посадимо їх в горщики ддля подальшого розвитку. Що нам знадобиться: горщики об’ємом не менше 450 мл – для того, щоб цього місця хаватило корінцям для розвитку до самої веснипокупной грунт з магазину. Я взяла універсальний і додала до нього трохи агроперліту для підтримки оптимального рівня вологості грунту.

Але можна взяти просту гальку або шматочки пенопластапорошок корневина для опудривания молодих корінців перед посадкойДАЛЬШЕ все дуже ПРОСТОВ стаканчик я насипаю на дно одну столову ложку керамзитової крихти. Більше не потрібно. Зверху насипаю підготовлений живильний грунт практично доверху і проливаю з лійки відстояною водою.

після протоки водою, грунт в стаканчику осідає і получаетя якраз потрібний рівень грунту в стаканчике3. Держак з корінцями обов’язково опудриваю в порошку корневина. Ця операція дозволить дуже швидко розвинутися кореневій системі на рослині.

Якщо на верхівці держака з’явилися нові квіточки, я їх не чіпаю. 4. Опудрений держак вставляю в заздалегідь виконане невеликий отвір в грунті і присипаю землею.

Обов’язково обжимаю посаджений держак в землі для кращого прилипання частинок грунту до корінців. І ще раз трохи посаджений держак. Тепер присипаю ще трохи грунтом вийшло після притискання углибленіечеренок посаджений і стійко стоїть в горшочкеВсе горщики з живцями ставлю в піддон і виставляю його на підвіконня.

Є ще один важливий момент. Знову посаджені рослини, у яких ще слабка коренева система необхідно щодня обприскувати з пульвелізатора для створення підвищеної вологості навколо молодих рослин. Це Важнотепер я буду доглядати за бегоніями, як за кімнатними квітами.

Вони швидко підуть в зростання і будуть давати цвітіння ще взимку. А до весни підросли квітучі рослини, як тільки прогріється грунт на вулиці, я пересажу в потрібні місця в своєму квітнику. Бажаю вам успіхів у вирощуванні цього чудового квітки і запрошую в гості на свій канал, де ви знайдете багато цікавого матеріалу з квітникарства і Вирощування інших культурВам потрібен бордюр з рослин.
ХОСТА-відмінний вибір як правильно викопати і зберегти жоржини НЕ ЗАБУДЬТЕ подбати про флокси на ЗИМУ #квіти #корисні поради #сал і дача #рослини #сільське життя #посадка рослин #ділянка #бегонія

Related posts

Leave a Comment